Moda damska

Czy bransoletka z plecionek pasuje do eleganckiej sukienki?

Każda kobieta pragnie elegancko wyglądać – dba o fryzurę i starannie dobiera biżuterię. Czasem jednak pojawiają się dylematy. Jaki rodzaj biżuterii będzie pasował do danej kreacji? Czy na wyjście do teatru, czy na spotkanie biznesowe pasuje wyłącznie srebrna bądź złota biżuteria? Odpowiedź na to pytanie można znaleźć w poniższym tekście.

Jak się ubrać na elegancką okazję?

Każda uroczystość to ogrom zachodu i to nie tylko dla jej organizatorów, ale również dla zaproszonych gości. Wybierając się na przyjęcie czy na spotkanie biznesowe warto zapoznać się z obowiązującymi standardami. Na niektóre uroczystości wpuszczani są bowiem wyłącznie panowie w smokingach czy panie w eleganckich długich sukniach, choć takich obostrzeń jest już coraz mniej. Warto także wiedzieć, jaką biżuterię wówczas założyć.

Jaka biżuteria pasuje do eleganckiej sukienki?

Jeżeli chodzi o eleganckie okazje, to zazwyczaj wybierana jest biżuteria standardowa, czyli złoto lub srebro. Bransoletki na takie wydarzenia niekiedy bywają również ozdobione kamieniami naturalnymi. Należy pamiętać o tym, aby dobrze się wpasować z biżuterią w kolorystykę kreacji. Można pójść tropem pasujących do siebie tonacji lub też wykorzystać moc przyciągania się przeciwieństw. Na rynku jest bardzo wiele ciekawych propozycji. Biżuteria srebrna i złota to najprostsze rozwiązanie, z którego korzysta wiele kobiet. Czy są jakieś inne możliwości?

Inne publikacje  Co znajdziemy w ofercie marki Billabong i dlaczego warto się jej przyjrzeć?

Elegancka sukienka a biżuteria z plecionek

Bardzo modne w ostatnim czasie są bransoletki z nitek. Ozdoby te kojarzone są przede wszystkim z codzienną stylistyką, jednak jeżeli zostaną odpowiednio dobrane, to będą także wyjątkowym uzupełnieniem kreacji balowej. Należy pamiętać przy tym o charakterze sukienki. Im będzie ona bardziej zwiewna, tym bardziej bransoletka ze sznurka czy nitek będzie do niej pasowała.

Gdzie można kupić ciekawą biżuterię?

Zarówno w sklepach stacjonarnych z biżuterią, jak i w przestrzeni internetowej nie brakuje ciekawych propozycji w zakresie kobiecych bransoletek na rękę. Dostępne są propozycje dla pań w różnym wieku i o bardzo różnorodnych gustach. Każda kobieta może wybrać bransoletkę zarówno zupełnie uniwersalną, jak i taką, która będzie pasowała do tej jednej, jedynej kreacji na wymarzony bal.

Jak kupować bransoletki?

Najważniejsza kwestia przy zakupie bransoletki, to wcale nie jej cena, a rozmiar. Podobnie jak w przypadku pierścionków, tak i bransoletek – rozmiar ma niebagatelne znaczenie, o czym niestety wiele pań zapomina. Dlaczego jest to tak ważne? Otóż gdy bransoletka będzie za duża, łatwo będzie zsuwała się z nadgarstka, a wówczas wystarczy chwila nieuwagi, aby ją zgubić. Zbyt ciasna bransoletka z kolei będzie się wbijała w nadgarstek, co będzie wyglądać bardzo nieestetycznie. Większość modeli posiada możliwość regulacji wielkości, jednak nie wszystkie, dlatego przed zakupem dobrze jest sprawdzić dokładnie rozmiar bransoletki i zmierzyć sobie obwód nadgarstka.

Inne publikacje  Wygodne stylizacje do pracy-poradnik
Standard

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *