Falownice
Uroda

Piękno z natury: sekrety marki Davines

Poszukujesz kosmetyków naturalnych przeznaczonych do pielęgnacji i stylizacji włosów? Poznaj produkty marki Davines, które zawierają starannie wyselekcjonowane składniki pochodzenia naturalnego, by zapewniać skuteczne i szybkie efekty!

Zrównoważone produkty do włosów

Włoska marka Davines od 1983 roku specjalizuje się w produkcji kosmetyków do włosów i twarzy. Od początku swojej działalności za swój cel stawia sobie tworzenie produktów, które są zharmonizowane z naturą, ale jednocześnie bazują na nowoczesnych technologiach, aby oferować to, co najlepsze.

Obecnie w ofercie marki Davines znajduje się rozbudowana paleta produktów bazujących na optymalnie dobranych składnikach i dopracowanych formułach, których celem jest osiągnięcie piękna i zrównoważonego rozwoju.

Davines wykorzystuje 100% energii odnawialnej do produkcji swoich kosmetyków, a także 100% opakowań produktów marki jest neutralnych pod kątem emisji CO2. Ze względu na swoje starania firma otrzymała prestiżowy certyfikat B Corporation, który potwierdza, że działa na rzecz środowiska i dobra społecznego.

Starannie dobrane składniki naturalne

Tym, co wyróżnia produkty Davines, są starannie dobrane składniki, głównie pochodzenia naturalnego. Wśród nich znajdują się cenne oleje i masła roślinne oraz ekstrakty z roślin, które pomagają w pielęgnacji i stylizacji włosów. Wybrane z nich pochodzą również ze skrupulatnie wybranych przez markę organicznych plantacji.

Inne publikacje  ABC demakijażu - poradnik dla początkujących

Oferta Davines obejmuje pełną gamę produktów, między innymi są to:
– szampony
– odżywki
– maski
– olejki
– lotiony
– zabiegi
– produkty do stylizacji

Składniki naturalne w kosmetykach Davines uzupełniane są o składniki syntetyczne, dzięki czemu produkty tej marki zachowują maksymalny stopień bezpieczeństwa, a także są komfortowe w używaniu.

Wyjątkowe efekty naturalnej pielęgnacji i stylizacji

Połączenie naturalnych składników wraz z nowoczesnymi formułami powoduje, że kosmetyki Davines pozwalają na osiągnięcie tak spektakularnych efektów w pielęgnacji i stylizacji włosów.

Davines tworzy produkty przeznaczone do różnych typów włosów, między innymi do włosów przetłuszczających się, suchych, zniszczonych, wypadających, z łupieżem, farbowanych, cienkich i bez objętości czy kręconych. Specjalnie dobrane składniki powodują, że efekty pielęgnacji są tak skuteczne.

Dzięki kosmetykom do włosów Davines można zregenerować uszkodzone włosy, nadać im większą objętość, wygładzić je, sprawić, że będą lepiej nawilżone, elastyczniejsze i błyszczące. Za pomocą produktów Davines można również osiągnąć efekty zagęszczenia włosów, sprawić, że będą mniej wypadały i będą wolne od łupieżu.

Na uwagę zasługuje również seria produktów Davines dedykowanych do stylizacji włosów, dzięki którym można między innymi podkreślić naturalny skręt loków, utrwalić fryzurę, nadać jej mokry albo matowy look, ochronić włosy przed puszeniem się, a także zabezpieczyć przed ciepłem podczas ich suszenia, kręcenia i prostowania.

Inne publikacje  Kreowanie pięknych fal na włosach - jak używać falownic do stylizacji? Porady i inspiracje dla pięknych fryzur
Standard

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *