Moda damska

Torebki dla aktywnych kobiet

Coraz więcej kobiet decyduje się na aktywny tryb życia. Pracują, mają swoje pasje i dbają o rodziny. Cały czas w ruchu potrzebują odpowiednich dodatków i gadżetów, które podkreśla ich styl i ułatwią prowadzenia aktywnego trybu życia. Nieodzownym elementem kobiecej stylizacji jest torebka – jaka powinna być torebka dla aktywnej kobiety?

Jaka torebka dla aktywnej kobiety?

Coraz częściej w naszych stylizacjach stawiamy na wygodę, która pozwoli na zachowanie swobody ruchów i ułatwi aktywny tryb życia. Młode kobiety stawiają na modele sportowe, przykładem mogą być takie modele jak torebka young, które swoim kształtem nawiązują do klasycznych listonoszek oraz torebek na ramię. Wykonane są często z elastycznych materiałów i mają możliwość „powiększenia” swoich rozmiarów dzięki nakładkom materiału zapinanych na napy lub suwak. Torebki tego dostępne są w różnych wzorach i kolorach. Dostosowane są do potrzeb aktywnych kobiet – mają wiele kieszonek i wykonane są z materiałów odpornych na zabrudzenia, co znacznie ułatwia korzystanie z niej w czasie krótszych wyjazdów służbowych czy nawet w trakcie weekendu poza miastem. Ich elegancki kształt pozwala nosić je do szykownych stylizacji do pracy oraz na spacer. Obecnie nawet torby dla aktywnych mam, na akcesoria dla dzieci, są projektowane tak, by wpisywać się w nowoczesne trendy modowe, zapewniać swobodę ruchów, mieścić wszystko to, co jest potrzebne w czasie spaceru z dzieckiem, a także pozwalać na zachowanie szykownego wyglądu. Nowoczesne materiały zapewniają takim torebkom wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, zabrudzenia oraz zapobiegają rozciągnięciom.

Inne publikacje  Torebka na lata - jak wybierać?

Jaka torebka young dla aktywnej kobiety będzie modna w tym sezonie?

W sklepach można naleźć wiele modeli torebek nowoczesnych i stylowych, które doskonale sprawdzają się w każdej sytuacji. Do najpopularniejszych należą ponadczasowe listonoszki, które zakłada się przez ramię. Taki sposób noszenia torebki zapewnia swobodę ruchów i pozwala nosić nawet większe ciężary. Dzięki temu torebka sprawdzi się wtedy, gdy już od rana musisz mieć ze sobą wszystko, co potrzebne w ciągu dnia – ubranie na zmianę, drugie śniadanie, a nawet strój na trening.

Innym popularnym modelem torebki young są tak zwane worki. Mają one najczęściej formę dużej, luźnej sakwy, do której przymocowane są duże ramiączka pozwalające na noszenie torby w ręku lub na ramieniu. Popularne jest też noszenie dużych toreb w zgięciu łokcia, jednak jest to najmniej polecany sposób noszenia torebki.

Jeżeli chodzi o wzory i kolory torebek, to wybierając dodatek dla siebie, warto kierować się obecnie panującymi trendami. Na lato poleca się torby w jasnych pastelowych kolorach lub niezwykle wyrazistych, takich jak granat, chabrowy, czerwony, żółty.

Bardzo popularne w tym sezonie są torby z nadrukami. I tutaj też modne są skrajności – można wybrać torbę z niewielkim nadrukiem w rogu torby lub z dużymi lub geometrycznymi wzorami. Można też postawić na klasyczne, zawsze modne biało-czarne grochy lub motywy kwiatowe.

Inne publikacje  Czy bransoletka z plecionek pasuje do eleganckiej sukienki?
Standard